Vlastní technické řešení eshopu

Každý eshop stojí na našem vlastním technickém řešení bez dalších poplatků. Systém nabízí jednoduchou editaci obsahu i pokročilé funkce.

  • Vyřizování objednávek a fakturace
  • Správa produktů a kategorií
  • Skladový systém
  • Můstky na dodavatele a dopravce
  • Bez dalších poplatků


Vyřizování objednávek a fakturace

Hledáte společnost, která nabízí prodej ziskového eshopu nebo hledáte možnost jak vydělat peníze z pohodlí domova? Koupě eshopu odstartuje Vaši spolupráci s námi. Pomůžeme Vám s výběrem funkcionality pro Váš internetový obchod, protože disponujeme vlastním řešením redakčního systému. Běžný provoz e-shopu je spojen s mnoha administrativními činnostmi, mezi které patří i vyřizování objednávek a fakturace. Samozřejmostí v rámci funkcí e-shopu je vyřizování objednávek, generování faktur, štítků na krabice, přidávání nových produktů a dalších činností prováděných při správě a provozu obchodu. Následně Vám zajistíme další funkce a vylepšení navrženy přímo pro Vás, které budou fungovat tak, jak to vyhovuje právě Vám. Tvorba webových stránek, tvorba eshopu a prodej eshopů  - to jsou jen některé ze služeb, kterým se věnuje naše společnost. Také poskytujeme možnosti, jak vydělat peníze na internetu. Každý prodej eshopu je pro nás výzvou a posouvá nás vpřed.

 

Správa produktů a kategorií

Internetový obchod není "pouze" obyčejnou internetovou stránkou. Každý e-shop by měl fungovat jako celistvý systém sloužící k naplnění požadavků Vašich zákazníků a prodeje Vašich produktů. Na to, aby takový systém fungoval správně, je třeba zvážit a zapracovat několik funkcí, které zjednoduší nákupní proces pro Vaše zákazníky a budou mít pozitivní vliv na jejich spokojenost, jakož i na Vaše tržby. Rovněž Vám budou usnadňovat správu a provoz Vašeho obchodu, takže Vám zůstane více času na důležitější a zajímavější činnosti. Pokud se jednou stanete naším klientem, budeme o Vás pečovat, a proto Vám spolu s webem předáváme i náš originální redakční systém pro e-shop, ve kterém velmi jednoduše budete pracovat. Každý e-shop stojí na našem vlastním řešením redakčního systému, který umožňuje jednoduché přidávání a správu produktů či kategorií. E-shop disponuje dalšími potřebnými funkcemi jako je tvorba magazínů, správa fotografií, cen, veškerých textů, dále také nákup za věrnostní body, slevové akce, rozesílání emailů, inventura, exporty pro účetní programy, napojení na srovnávače cen, sociální sítě, GDPR, chat, a mnoho dalších funkcí.

 

Skladový systém

Pokud se Váš e-shop potýká s větším počtem objednávek, jistě se neobejdete bez skladového systému. Skladové řešení neustále vyvíjíme a přizpůsobujeme potřebám našich klientů. Rádi Vám systém představíme detailněji a probereme s Vámi možnost nasazení na Váš projekt.

 

Můstky na dodavatele a dopravce

Máte internetový obchod, ale zatím nemáte dodavatelé a dopravce pro e-shop, nebo jen chcete rozšířit sortiment? Máme pro Vás to, co potřebujete, zprostředkování kontaktu na dodavatele a dopravce pro e-shopy. Sdružujeme pro Vás velkoobchodních dodavatelů, kteří mají veškeré zboží připravené pro import do Vašeho e-shopu.

 

Bez dalších poplatků

Náš CMS pro e-shop se vyznačuje moderní a maximálně jednoduchou správou obsahu. Práce s ním je jednoduchá, efektivní a pohodlná. Redakční systém pro eshop je jedinečný i ve vysoké míře flexibility, kterou poskytuje. Systém se přizpůsobuje firmě a klientovi, nikoli naopak. Každý e-shop stojí na našem vlastním řešením redakčního systému, který je bez jakýchkoliv dalších poplatků.

Chcete začít úspěšně podnikat?
Sestavíme Vám příležitost namíru
Máte dotaz?

Pomůžeme Vám s výběrem e-shopu!


Prodej e-shopu s napojením na dodavatele

Garantujeme

Další Eshopy k prodeji

Nezavázná konzultace


Volejte denně od 11:00 do 18:00. Společně probereme Vaši představu o eshopu a nabídneme nejvýhodnější řešení.


OD ROKU 2011

Tvoříme webové stránky, provozujeme internetové obchody a prodáváme zboží za MO i VO ceny.

17 tis.Objednávek

Zpracovali jsme více než 17 tisíc objednávek obsahující více než 80 tisíc produktů.

V hodnotě 31mil. Kč

Hodnota zpracovaných objednávek již přesahuje 31 milionů korun. Připojte se k nám!