Předávání know-how krok za krokem

Celý proces předávání eshopu a know-how rozložíme do řady konzultací a školení. Tempo i časová náročnost bude záležet na Vašich možnostech.

  • Zaškolení do administrace eshopu
  • Tvorba produktů a kategorií
  • Textový obsah, klíčová slova
  • Optimalizace pro vyhledávače
  • PPC Kampaně, srovnávače cen


Zaškolení do administrace e-shopu

Zajímá Vás prodej eshopu nebo to jak vytvorit eshop? Obraťte se na nás! Koupě zaběhnutého eshopu je však pouze počáteční fází ve Vašem online podnikání. Základním předpokladem řešení, která použijeme při tvorbě Vašeho eshopu, je to, že by mělo podporovat všechny potřebné funkce, které Vám usnadní Vaši práci. My máme bohaté zkušenosti s tvorbou e-shopových řešení, které prodávají. Všem našim klientům věnujeme dostatek úsilí při předávání fungujícího e-shopu krok za krokem formou konzultace a školení, abychom nepodcenili žádný z faktorů ovlivňujících prodejnost produktů a ziskovost Vašeho e-shopu. Pomůžeme a poradíme Vám při zaučování se do funkcionalit a online prodeje přes internet. Tempo i časovou náročnost si určujete dle Vašich možností. Naše společnost má dlouholeté zkušenosti v těchto oblastech: tvorba eshopů, tvorba web stránky a prodej eshopu. Také Vám zajistíme zaškolení po koupě e-shopu nebo poradíme, jak založit e-shop.

 

Tvorba produktů a kategorií

Do Vašeho e-shopu budete muset přidávat produkty a kategorie. Při menších obchodech s užší nabídkou může být přijatelným způsobem i ruční přidávání produktů. Nicméně, pokud bude Váš obchod mít větší či pravidelně se měnící nabídku, bude nesrovnatelně lepší napojit ho na feed Vašich dodavatelů, díky čemuž se bude Vaše nabídka měnit automaticky.

 

Textový obsah, klíčová slova

Při analýze klíčových slov se zjišťuje, jaké fráze zadávají Vaši potenciální zákazníci do vyhledávačů, která klíčová slova jsou pro Vás zajímavé, a na které byste se měli zaměřit. Jde o základ optimalizace pro vyhledávače, od kterého se odvíjejí mnohé další aspekty návrhu internetových obchodů i jiných typů webových stránek. Při našem školení, jak na eshop Vám pomůžeme přijít na to, jak rozdělit Vaše produkty do kategorií a jak je nazvat, abyste z vyhledávačů získali co nejvíce potenciálních klientů.

 

Optimalizace pro vyhledávače

Optimalizace e-shopu pro vyhledávače není jednoduchý proces, musíte znát základní pravidla a držet se jich, my Vás to všechno naučíme. Po aplikování našich rad uvidíte, že čas vynaložený na tuto aktivitu se Vám stonásobně vrátí. Dobré umístění ve vyhledávačích Vám totiž zajistí velké množství návštěvníků, jejichž můžete přeměnit na své zákazníky. Prostředkem, jak se dostat na nejlepší pozice je SEO pro eshopy.

 

PPC kampaně, srovnávače cen

V dnešní době je prodej přes internet velmi rozšířený a díky stále levnějším a dostupnějším prodejním platformám získává větší oblibu i u menších společností a jednotlivců. Získání návštěvnosti v prostředí vysoké konkurence na internetu bývá základním problémem a spolehnout se na organickou, přímou návštěvnost nestačí. Značnou část návštěvnosti může Váš fungující eshop získat pomocí placené návštěvnosti z PPC kampaní, o kterých si také řekneme. Rovněž porovnávání parametrů a cen produktů je nezbytnou součástí každého online nákupu.

Chcete začít úspěšně podnikat?
Sestavíme Vám příležitost namíru
Máte dotaz?

Pomůžeme Vám s výběrem e-shopu!


Prodej e-shopu s napojením na dodavatele

Garantujeme

Další Eshopy k prodeji

Nezavázná konzultace


Volejte denně od 11:00 do 18:00. Společně probereme Vaši představu o eshopu a nabídneme nejvýhodnější řešení.


OD ROKU 2011

Tvoříme webové stránky, provozujeme internetové obchody a prodáváme zboží za MO i VO ceny.

17 tis.Objednávek

Zpracovali jsme více než 17 tisíc objednávek obsahující více než 80 tisíc produktů.

V hodnotě 31mil. Kč

Hodnota zpracovaných objednávek již přesahuje 31 milionů korun. Připojte se k nám!