Zázemí reklamní agentury

Součástí každého našeho řešení je i napojení na zázemí reklamní agentury. K dispozici Vám bude grafik, programátor, SEO konzultant, textař a další.

  • Neomezené poradenství a konzultace po dobu 12 měsíců.
  • Postupné školení krok za krokem.
  • Technická podpora.
  • Napojení na další členy týmu.
  • Dlouhodobý rozvoj projektu.


Neomezené poradenství a konzultace

Nevíte jak se s koupeným e-shopem nebo webem pohnout vpřed? Hledáte způsoby, jak dát svému online podnikání druhý dech? Vyžaduje si svůj čas sledovat nejnovější trendy internetových technologií a online podnikání. Především, pokud má být web prostředníkem k dosažení úspěchu, a ne úspěchem samotným. Víme, že být odborníkem ve svém řemesle, přináší větší užitek než být průměrný ve všem. Proč tedy nevyužít služby zkušenějších, pokud tvorba eshopu nebo tvorba www stránek jsou základem naší činnosti? Od roku 2011 jsme začínali jako reklamní agentura. Za těch 12 let, se aktivně věnujeme následujícím službám: tvorba webových stránek, tvorba log, tvorba tiskovin, tvorba reklamních materiálů a prodej eshopů. Vyzkoušeli jsme různé techniky, pracovali s různými druhy web stránek, pracovali na různých způsobech propagace. Zajistíme tedy neomezené konzultace a poradenství na 12 měsíců od zakoupení e-shopu. Tvorba webu nebo eshopy na prodej jsou součástí naší nabídky služeb.

 

Postupné školení krok za krokem

Podnikání na internetu je dnes dostupné každému, a proto je také velmi lákavé. Rozhodně to však nejde samo, pro úspěch je potřeba zvolit správnou strategii. Začínat úplně od nuly může být děsivé, ale je to zároveň obrovská kreativní výzva. Můžete si vymyslet úplně všechno od základů. S tím však přichází množství otázek. Kde sehnat kapitál či jaké zákony se vztahují na online prodej? Ptáte se sami sebe, co všechno potřebujete vědět? Přesně proto jsme tu my, abychom Vám pomohli. Váš fungující eshop Vám budeme předávat postupně krok za krokem, tempo si budete samozřejmě určovat Vy dle vlastních časových možností.

 

Technická podpora

Váš nový zaběhnutý eshop potřebuje abyste mu věnovali maximální úsilí, aby se stal úspěšným. Je třeba se zaměřit na několik činnosti, které zlepšují výkonnost fungujícího e-shopu, přinášejí Vám nové zákazníky, zvyšují prodeje a celkově pozitivně ovlivňují výsledky vašeho podnikání. Při provozu internetového obchodu byste měli pracovat na neustálém zlepšování, posouvat se dál a dobrými rozhodnutími překonávat Vaši konkurenci. Grafik pro eshop, programátor pro eshop, SEO konzultant pro eshop, textař a další členy týmu pro Váš e-shop jsou klíčoví odborníci, jejichž spolupráci budete potřebovat, proto vám jejich technickou podporu zabezpečíme.

 

Napojení na další členy týmu

Stále bude co vylepšovat a je jen na Vás, kolik úsilí a prostředků do této činnosti vložíte. Se všemi těmito činnostmi Vám velmi rádi pomůžeme. Podívejte se na naše služby, z nichž je většina zaměřena právě na přivádění potenciálních zákazníků na weby našich klientů a následné vytížení maxima ze získané návštěvnosti. Pokud chcete, aby Váš e-shop nebo web fungoval jako dobře namazaný stroj, jsme tu pro Vás s naším týmem specialistů.

 

Dlouhodobý rozvoj projektu

Mnohé e-shopy jsou odsouzeny k selhání už od začátku. Pokud totiž není jejich tvorbě věnován dostatek kvalifikované pozornosti, a nejsou již na začátku zohledněny všechny důležité technické a marketingové aspekty prodeje přes internet, úspěch se jim bude dosahovat jen velmi těžko. Samozřejmě, vytvoření kvalitního internetového obchodu nezaručuje jeho automatický úspěch, ale kvalitní řešení připravuje pevný základ, na kterém lze vybudovat úspěšné podnikání. My Vám zabezpečíme postupný rozvoj projektu. Po celou dobu provozu obchodu zůstáváme Vašimi partnery, kteří pružně reagují na všechny požadavky.

Chcete začít úspěšně podnikat?
Sestavíme Vám příležitost namíru
Máte dotaz?

Pomůžeme Vám s výběrem e-shopu!


Prodej e-shopu s napojením na dodavatele

Garantujeme

Další Eshopy k prodeji

Nezavázná konzultace


Volejte denně od 11:00 do 18:00. Společně probereme Vaši představu o eshopu a nabídneme nejvýhodnější řešení.


OD ROKU 2011

Tvoříme webové stránky, provozujeme internetové obchody a prodáváme zboží za MO i VO ceny.

17 tis.Objednávek

Zpracovali jsme více než 17 tisíc objednávek obsahující více než 80 tisíc produktů.

V hodnotě 31mil. Kč

Hodnota zpracovaných objednávek již přesahuje 31 milionů korun. Připojte se k nám!